Straipsniai

 

Kas skiria gerą konferencijos organizavimą nuo vidutinio ar netgi blogo? Norint sėkmingai atlikti konferencijos organizavimo darbą, reikalingas specialus organizavimo ir bendravimo įgūdžių derinimas, kūrybiškumas ir „švarus“ protas. Bet kokio renginio planavimas yra sudėtinga užduotis ir normalu, kad kiekvienas gali suklysti. Dalinamės su Jumis pagrindinėmis nesėkmingos konferencijos priežastimis, dėl kurių, dažniausiai, kalti būna patys konferencijų organizatoriai.

Daugeliui viešasis kalbėjimas nėra lengva. Ir būkime atviri – tikrai sunku yra būti aktyviu kalbėtoju, kuris vienas pristatinėja tam tikrą temą visai didelei auditorijai žmonių, kurioje klausosi ir bendradarbiai, ir draugai, ir klientai. Yra keli pagrindiniai elementai, kuriuos sutvarkius, kalbėjimas viešai taps daug paprastesnis:

Kiekvienais metai visame pasaulyje vyksta šimtai konferencijų, seminarų, mokymų apie tai kaip administruoti ir sėkmingai valdyti socialinius tinklus. Į šias konferencijas susirenka daugybė įmonių atstovų, norinčių sėkmingai valdyti savo įmonės socialinius puslapius, kad šie atneštų kuo daugiau naudos. Dalinamės su Jumis pagrindinėmis priežastimis, kodėl tokio pobūdžio konferencijos yra puiki galimybė augti ir tobulėti tiek Jums, tiek Jūsų įmonei.

Rasti puikią konferencijų vietą yra nelengvas uždavinys. Reikia apžiūrėti daugybę internetinių svetainių, kurios siūlo patalpas konferencijoms ir taip pat gyvai jas aplankyti, kad pasižiūrėti kaip atrodo viskas realybėje. Tačiau yra būdų kaip galima sutaupyti šiek tiek laiko beieškant konferencijų salės.

Kam iš tikrųjų vyrams reikalingos moterys?
Šis klausimas labiau kyla moterims nei vyrams. Pastariesiems lyg ir savaime aiški ši tema, tačiau paklausinėjus vyrus, jie susimąsto ir ne visi sugeba aiškiai tiksliai atsakyti. Visgi gyvenimo patirtis ir moksliniai tyrimai vardina konkrečias priežastis, kodėl vyrai negali gyventi be moterų. Tą aiškinsimės ir diskutuosim šį kartą.

Įmonių banketai yra populiarūs tuo, kad jie yra daugiau orientuoti į patį renginį, į jo temą. Pats valgymo kartu ir sėdėjimo veiksmas – suburia žmonės maloniai praleisti laiką neoficialioje aplinkoje ir tuo pačiu aptarti darbo klausimus.

Galima šią temą pavadinti ir kitaip: ideali šeima. Pasirodo tai stebėtinai aktuali tema – poros santykiai ne iš negatyviosios, bet iš pozityviosios pusės. Yra daug šaltinių aprašančių problemų sprendimus ir įvairiausius santykių niuansus, tačiau kaip turi atrodyti ideali pora arba šeima? Pasirodo tai ne taip paprasta apibrėžti ir nupasakoti.

 

Jei jau įmonė investuoja konferencijai savo laiką, pinigus ir išteklius, tuomet geriau, kad ji būtų įsimintina ir išskirtinė. Kiekvienais metais vyksta be galo daug konferencijų, todėl, kad konferencija išsiskirtų iš kitų ir būtų įsimintina, reikia įdėti nemažai pastangų.

logo-2-png.png
© 2010 KONFERENCIJŲ CENTRAS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt

Search