Straipsniai

Namų darbai prieš konferenciją

Prieš vykdami į konferenciją būkite tikri, kad atlikote savo namų darbus: žinote apie ką būtent konferencija bus, tikslią vietą kur vyks konferencija, koks bus aprangos kodas (jei išvis toks bus), kas vadovaus ir kalbės per konferenciją. Šie keli dalykai padės Jums sutaupyti laiko ir išvengti nesusipratimų.


Nežinote ką rengtis į konferenciją? Jei konferencijos reklamą pamatėte internete, patikrinkite jos svetainę ir, jei yra nuotraukų su jau vykusiomis konferencijomis, pažiūrėkite kaip žmonės buvo apsirengę. Jei nerandate nuotraukų, parašykite konferencijos organizatoriams elektroninį laišką ir paklauskite dėl konferencijos aprangos. Na, jei vis dėl to situacija tokia, kad nerandate nei nuotraukų, nei atsakymo iš organizatorių, vilkitės profesinę išvaizdą turinčius drabužius: klasikines kelnes arba sijoną su klasikiniais marškiniais, tiks ir klasikinė virš kelių juoda suknelė, vyrams – kostiumas.
Prieš konferenciją taip pat turite pasiruošti „konferencijos paketą“. „Konferencijos paketas“ - tai visi reikalingi daiktai, kurių galėtų prireikti konferencijai: nešiojamas kompiuteris, rašymo priemonės, vizitinės kortelės, šiek tiek užkandžių (tuo atveju,jei konferencijos metu nebus nei kavos pertraukėlių, nei pietų), butelį vandens ir konferencijos registracijos pažymėjimą.
Konferencijų registracija dažnai būna šiek tiek chaotiška. Visi dažniausiai skuba prie registracijos stalo greičiau užsiregistruoti, todėl būkite visiems itin malonus, juk niekada negali žinoti kas sėdės už registracijos stalo, juk prie jo skubėti gali ir konferencijos organizatoriai ir už dalyvių registraciją atsakingas asmuo.
Pakalbėti su žmonėmis, kurie kalbėjo per konferenciją ir ją pristatė yra ekstremaliai sunku, ypač, kai juos apsupa būrys gerbėjų iš karto po jų kalbos. Bet užmegzti su jais kontaktą yra labai svarbu. Labai svarbu yra ir ką pasakysite – neužtenka tik „man labai patiko Jūsų kalba per konferenciją“. Jūs ir asmuo, šnekėjęs per konferenciją, tikrai turite daug bendrų minčių, nes dalyvaujate toje pačioje konferencijoje, todėl reikėtų užmegzti pokalbį pasakant kažką, kas sudomintu tą žmogų ir tai prailgintų Jūsų bendravimą ateičiai. Geriausia būtų paklausti klausimų, susijusių su jo kalbos tema. Todėl stenkitės atidžiai klausytis ką jis šneka per konferenciją ir iš karto užsirašinėti klausimus, kuriuos jam pateiksite.

logo-2-png.png
© 2010 KONFERENCIJŲ CENTRAS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt

Search