Straipsniai

Pagrindinės taisyklės, renkantis vietą konferencijai

Renkantis vietą konferencijai, reikėtų pirmiausia išsiaiškinti:


Ar toje vietoje yra internetas ir ar bus pakankamai vietos konferencijos technikai susidėti (garso, vaizdo priemonėms, projektoriui, ryšių įrangai, garsiakalbiams ir mikrofonams).
Ar toje vietoje bus oro kondicionierius arba šildytuvas (priklauso nuo sezono).
Ar yra atskiras posėdžių kambarys (tam atvejui, jei prireiktų). Ar yra visa reikalinga įranga konferencijos prezentatoriui (pakyla, stovas ir t.t.)
Ar toje vietoje yra teikiamos maitinimo paslaugos. Nes konferencijai gali reikėti užkandžių ar net gi atskiros salės, kurioje pietaus konferencijos dalyviai.
Ar yra automobilių stovėjimo aikštelė, kokio dydžio, kad tilptų visų konferencijos dalyvių mašinos. Ar vietos, kurioje vyks konferencija, patalpos yra saugomos apsaugos ir ar yra įrengta signalizacija.
Prieš konferenciją, turi būti paruoštas tvarkaraštis, kuriame aiškiai turi būti išdėstyta konferencijos eigos eiliškumo tvarka su visomis smulkmenomis. Turi būti paskirti savanoriai (savanoriai gali būti tos įmonės, kurioje yra organizuojama konferencija, darbuotojai, pavyzdžiui, jeigu tai viešbutis ar restoranas, tai pagalbinis personalas būtų padavėjai, administratorės ir pan.), kurie padės atlikti pagalbinius darbus konferencijos organizatoriams. Šie žmonės turi taip pat žinoti visą konferencijos dienotvarkę, juos būtina supažindinti su visa konferencijos informacija.
Prie įėjimo į konferenciją, reikia pasirūpinti, kad stovėtų žmogus, kuris nurodytų atvykusiems dalyviams, kur reikėtų eiti užsiregistruoti į konferenciją arba netoli įėjimo turėtų stovėti pats registracijos stalas.
Planuojant konferencijos vietą ar kitas detales, turi kartu būti planuojamas ir išleidžiamas biudžetas. Nuolat reikia stebėti ar konferencijos biudžetui skirtos lėšos atitinka pasirinktas konferencijos normas. Jei viskas bus sklandžiai planuojama, konferencija įvyks sėkmingai.

logo-2-png.png
© 2010 KONFERENCIJŲ CENTRAS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt

Search