Straipsniai

Kas yra seminarai?

Seminaras gali būti renginys, kuris sukviečia būrį žmonių, kad aptarti tam tikrą temą. Tokie susitikimai dažniausiai yra interaktyvios sesijos, kuriose dalyviai diskutuoja tarpusavyje apie tam tikrą temą.

Sesijai dažniausiai vadovauja vienas arba keli prezentatoriai, kurie padeda valdyti vykstančią diskusiją tinkama linkme.
Seminaras gali turėti vieną arba kelis tikslus. Pavyzdžiui, seminaras gali būti skirtas švietimo ugdymui, kur dėstytojai diskutuoja tam tikru akademiniu klausimu, siekdami geriau suprasti ir išsiaiškinti viską kas susiję su tuo klausimu, tuo pačiu prieiti bendrų išvadų. Gali būti rengiama ir kitos formos seminarai švietimo ugdymui. Gali būti rengiami seminarai su tikslu dalyviams suteikti tam tikrų žinių ir įgūdžių. Tai gali būti seminarai apie finansinius sprendimus, marketingą, rinkodarą, investavimą ar kitokią temą, kurioje dalyviai gauna žinių ir patarimų jiems rūpimais klausimais.
Seminaras taip pat gali būti ir motyvacinis, kurio metu paprastai siekiama dalyvius paskatinti būti geresniais žmonėmis arba dirbti ir pasiekti savo tikslų, panaudojant įgūdžius, kuriuos išmoko seminaro metu. Pavyzdžiui, verslo seminaras su tema apie finansus gali būti skirtas smulkiems verslininkams mokyti kaip teisingai investuoti arba kaip parašyti tvirtą verslo planą. Seminaro tikslas paskatinti šiuos verslininkus, pasinaudojus seminaro patarimais, kuo greičiau pradėti įgyvendinti verslo planus.
Kartais seminaras yra paprasčiausiai verslininkų bendravimas, susitikimas su kitais panašių interesų verslininkais. Tokie seminarai suteikia dalyviams galimybę užmegzti naudingus santykius, kurie padėtų ateities planams karjeroje.
Prekybos seminaras, suveda į vieną krūvą visai skirtingus žmones, tokius kaip vyriausybės pareigūnus, verslininkus ir kitus visuomenės atstovus. Tokie seminarai dažniausiai siekia sujungti verslininkus su kitais verslininkais, kad sukurti naujus naudingus abiem pusėms ryšius.

logo-2-png.png
© 2010 KONFERENCIJŲ CENTRAS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt

Search