Straipsniai

Kaip išsirinkti konferencijos kalbėtoją?

Pasirinkti tinkamą kalbėtoją konferencijai, gali būti iš tiesų labai sunku. Yra daug dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti prieš išsirenkant tobulą konferencijos kalbėtoją, todėl tai yra daug laiko reikalaujantis darbas. Ar kalbėtojas turi pakankamai žinių ir tinkamų savybių vesti konferenciją? Ar jis tikrai yra tinkamas būtent šiai konferencijai? Dalinamės keletu patarimų, kurie padės surasti tinkamą konferencijos kalbėtoją.


Negalima tiesiog pasirinkti bet kokio kalbėtojo, kuris turi nors ir didelės patirties toje sferoje, su kuria bus susijusi konferencija, nes kalbėtojas gali neturėti žinių apie pagrindinę konferencijos temą. Pavyzdžiui, konferencija sukvies įvairių Italijos restoranų atstovus iš visos šalies, tačiau, jei kalbėtojas bus indų virtuvės žinovas, tuomet jis neturės apie ką kalbėti. Štai kodėl reikia tiksliai išsiaiškinti konferencijos tikslą. Ar tai bus:
prekės ženklo žinomumo didinimas
žmonių mokymas tam tikra tema
potencialių klientų didinimas
Kokią žinutę per konferenciją bandote perduoti? Šiuo etapu turite būti atidesnis ir konkretesnis. Su kokiomis mintimis norėtumėte, kad konferencijos dalyviai išeitų iš konferencijos? Pavyzdžiui, konferencijos žinutė galėtų būti: visiems reikia vartoti daugiau sveikesnių produktų arba, kad pasiekti didesnės sėkmės įmonėje, komanda turėtų dirbti kartu. Kai žinosite tikslų konferencijos tikslą, tuomet galėsite suformuluoti aiškią konferencijos žinutę konferencijos dalyviams, tik tada galėsite išsirinkti konferencijos kalbėtoją, kuris būtų tinkamas tą žinutę perduoti klausytojams.
Išsiaiškinkite kokio tipo kalbėtojo norite – gerai žinomo visuomenei žmogaus - garsenybės, tos srities specialisto, mokslininko ar suinteresuoto kalbėtojo. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų konferencijos žinutės tikslas išmokyti konferencijos dalyvius lyderystės principų, tuomet Jums vertėtų rinktis tos srities profesionalą arba motyvuotą kalbėtoją. Jeigu Jūsų žinutė yra ženklo žinomumo didinimas, tuomet Jums naudingiau būtų pasikviesti kalbėtoją, kuris yra gerai visuomenei atpažįstamas asmuo - garsenybė.
Be abejonės, planuojant konferenciją, bus nustatytas ir paskirstytas konferencijos biudžetas. Prieš pradedant ieškoti konferencijos kalbėtojo, Jūs turite tiksliai žinoti, kiek biudžeto pinigų yra skirta konferencijos kalbėtojui. Taip pat atminkite – kuo žinomesnis ir profesionalesnis kalbėtojas, tuo daugiau jis kainuos. Todėl, jei norite tikrai gero kalbėtojo, pasiruoškite išleisti tam nemažą pinigų sumą.

logo-2-png.png
© 2010 KONFERENCIJŲ CENTRAS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt

Search