Straipsniai

Kodėl geriau tiesioginės konferencijos, o ne savarankiškas mokymasis

Šiais laikais yra daug būdų sustiprinti ir tobulinti savo įgūdžius. Galite skaityti straipsnius, klausytis video mokančių įrašų, žiūrėti mokamuosius filmus per „youtube“ programą, dalyvauti internetiniuose seminaruose. Todėl kai kurie nesupranta, kodėl turi gaišti savo laiką ir dalyvauti realiose konferencijose ir seminaruose.
Kartais reikia atsitraukt nuo darbo, kad sustiprinti savo darbo įgūdžius. Konferencijos su naujomis idėjomis ir požiūriais padeda kur kas efektyviau dirbti toliau. Ne visos konferencijos suteikia galimybę tobulinti savo verslo įgūdžius, tačiau dalyvaujant joje, Jūs turite galimybę dalintis ne tik ta pačia erdve su kitais, panašiai mąstančiais žmonėmis, bet ir tam tikrais dalykais, kurie įtakotų tolimesnį Jūsų bendravimą. Tai gali būti asmenukė su kažkuo, kas konferencijos metu įkvėpė Jus, ar verslo idėjos pasidalinimas su kažkuo, kas Jus sužavėjo savo kalba ir išdėstytomis mintimis, ar tiesiog naujų ryšių užmezgimas, kurie galėtų įtakoti tolimesnę Jūsų verslo ateitį.


Geros konferencijos suteikia konferencijos dalyviams galimybę susitikti vienas su kitu, formuoti naujus santykius ir sustiprinti esamus, kurti naujas strategijas ir verslo planus, dalintis verslo idėjomis, taip pat gauti patarimų rūpimais klausimais. Per kavos pertrauką ar pietus, galima užmegzti ryšį su puikiu tiekėju arba su perspektyviu jaunu, dar nepatyrusiu verslininku, kuris puikiai tiktų į Jūsų komandą.
Tiesioginiai veiksmai priverčia išeiti iš savo komforto zonos. Paprasta, lengva ir patogu tobulinti save, savo įgūdžius skaitant įvairius straipsnius sėdint savo kėdėje, savo biure. Tuomet nereikia lieti prakaito beklausant konferencijos kalbėtojo. Jums taip pat nereikia sakyti trumpos kalbos ar dalyvauti diskusijoje, kai žiūrite „youtube“ mokamuosius video. Tiems, kurie yra pripratę visą informaciją susirasti tik internete ir bendrauti tik su juo, yra tikras iššūkis dalyvauti konferencijoje, pilnoje žmonių, su kuriais reikia tiesiogiai bendrauti. Būtent todėl kartais reikia išeiti iš savo komforto zonos, kad darbas būtų efektyvesnis.
Problema didžiausia yra tame, kad žmonės galvoja, jog internete yra visa reikiama informacija. Galbūt taip ir yra, tačiau internete informacijos yra daugybė ir turime pakankamai nemažai sugaišti laiko beieškodami sau reikiamos informacijos, arba galbūt nepasiekiame geriausios informacijos medžiagos. Konferencijos būtent tam ir skirtos – informacija jau būna atrinkta ir suformuota taip, kad padėtų kurti naujas idėjas, tobulinti savo požiūrį.
Konferencijos gali būti brangios. Nuo paprasto konferencijos bilieto iki lėktuvo bilieto, nuo maisto iki baro užkandžių. O dar laikas, kurį sugaištama vietoj to, kad būtų dirbama savo darbe, savo ofise. Tačiau konferencijos suteikia unikalią tinklų kūrimo, mokymosi, tobulėjimo ir pramogų konvergenciją viename pakete. Gera konferencija privers Jus užaugti kaip asmenybei ir mesti sau iššūkį. Ir jei Jūs esate įmonės vadovas ir išleidžiate savo darbuotojus į aktualias įmonei konferencijas, kad jie grįžtų su naujomis idėjomis ir įkvėpimu, tuomet Jūs esate tas vadovas, kuris į savo verslą investuoja maksimaliai.

logo-2-png.png
© 2010 KONFERENCIJŲ CENTRAS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt

Search