Straipsniai

Banketo planavimas

Įmonių banketai yra populiarūs tuo, kad jie yra daugiau orientuoti į patį renginį, į jo temą. Pats valgymo kartu ir sėdėjimo veiksmas – suburia žmonės maloniai praleisti laiką neoficialioje aplinkoje ir tuo pačiu aptarti darbo klausimus.


Tačiau norint surengti tobulą banketą, reikia nemažai pasistengti. Tai gali būti labai rimtas įsipareigojimas, todėl reikia žiūrėti į tai labai rimtai. Pristigus pastangų. Banketas gali būti ne taip suprastas dalyvių ar netgi blogai įvertintas.
Planuojant banketą, pirmiausia - reikėtų susidaryti darbų sąrašą.
Toliau reikia nustatyti banketo biudžetą. Tinkamai suplanuoto banketo paslaptis - tai tinkamas biudžeto paskirstymas banketo reikmėms, ir nesvarbu ar Jūs esate profesionalus renginių organizatorius, ar visai dar naujas šioje srityje, ar tiesiog organizuojate nedidelį įmonės pasisėdėjimą – visų svarbiausia yra tinkamas biudžeto paskirstymas.
Trys pagrindinės sritys, kurioms turėtų būti skiriama didžiausia biudžeto dalis tai:
Vieta
Maitinimas ir gėrimai
Pramogos
Taip pat į biudžetą turi būti įtraukiama:
Svečių pervežimas į vietą
Dekoracijos
Renginio vadyba
Įvykių draudimas
Biudžeto paskirstymo planavimo pradžioje reikia ištirti kiek pinigų reikės kiekvienai sričiai ir jį paskirstyti. Taip galima bus kiekvienoje srityje pinigus paskirstyti dar tiksliau.
Banketo tema. Banketai dažniausiai rengiami švęsti kokią nors šventę, pasiekimą ar sėkmę. Būtent dėl šios priežasties banketai yra ypač populiarūs tarp įmonių.
Nesvarbu kokia bebūtų banketo tema, svarbu, kad ji rezonuotų visame renginyje – nuo pakvietimų ir maisto iki pramogų ir kalbų. Dažniausiai pasitaikančios banketų temos:
Kalėdinis įmonės vakarėlis
Darbuotojų arba pačios įmonės sėkmė
Darbuotojų paaukštinimas
Metinė darbo šventė

Banketo vieta. Labai daug dalykų reikia apsvarstyti prieš pasirenkant banketui vietą. Viena iš jų – gerai apsvarstyti ar banketo svečiams bus patogu atvažiuoti iki vietos, kur vyks banketas. Renkantis banketo vietą, taip pat reikėtų atidžiai apsvarstyti ar vieta yra tinkama banketo parinktai temai. Taip pat būtinai reikėtų susižinoti papildomas paslaugas, kurias gali pasiūlyti ta vieta. Tai yra pagrindiniai ir svarbiausi aspektai, renkantis banketo vietą.
Kad ir kokį banketą reikėtų suorganizuoti, svarbiausia yra laikytis taisyklių ir viską daryti nuosekliai, tuomet ir renginys bus sklandus ir sėkmingas.

logo-2-png.png
© 2010 KONFERENCIJŲ CENTRAS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt

Search