Straipsniai

Konferencijos vietos parinkimas

Rasti puikią konferencijų vietą yra nelengvas uždavinys. Reikia apžiūrėti daugybę internetinių svetainių, kurios siūlo patalpas konferencijoms ir taip pat gyvai jas aplankyti, kad pasižiūrėti kaip atrodo viskas realybėje. Tačiau yra būdų kaip galima sutaupyti šiek tiek laiko beieškant konferencijų salės.


Kiekviena konferencija turi savo tikslą ir pobūdį. Žinojimas koks yra konferencijos tikslas ir pobūdis – tai „auksinis raktas“, atrakinantis būsimą konferencijos vietą.
Kitas žingsnis būtų – tiksliai nustatyti konferencijos organizatorių tikslus, kokie jų norai konferencijos atžvilgiu, ko jie tikisi. Pavyzdžiui, kokie yra jų pageidavimai įrangai, apšvietimui, konferencijos salės baldams. Kas yra jiems daugiau aktualu, kam jie teikia pirmenybę. Visa tai sužinojus, reikia tai susieti su konferencijos tikslu.
Kai jau bus žinoma visi svarbiausi konferencijos faktoriai, tuomet juos reiks panaudoti tinkamiausiai konferencijos vietai surasti. Geografinė vieta yra visada labai svarbu ieškant vietos konferencijai. Pavyzdžiui, jeigu konferencijos organizatoriai nori, kad konferencija atspindėtų naujausias technologijas, tuomet reiktų rinktis vietą, kuri yra techniškai išsivysčiusiame mieste, kad atvykę konferencijos dalyviai pajustų ir susietų konferencijos tikslą ir vietos, kurioje konferencija vyksta, dvasią. Pasirinkti reikia būtent tas vietas, kurios susijusios su konferencijos tema, taip atkris daugybė kitų vietų, todėl bus sutaupoma daug laiko vietos paieškoms. Reikia apgalvoti ir kitus vietos niuansus. Pavyzdžiui, ar konferencijoms dalyviams reikės nakvynės, jei taip, tuomet patogiausia būtų rinktis konferencijos vietą viešbutyje arba netoli jo.
Kai jau bus atrinktas konferencijų vietų sąrašas, tą sąrašą reikės parodyti konferencijos organizatoriams ir paaiškinti pagal kokius kriterijus buvo atrinktos būtent tokios konferencijų vietos. Svarbiausia ką reikėtų paminėti organizatoriams – tai, jog vietų sąrašas buvo atrinktas pirmiausia atsižvelgiant į organizatorių pateiktus poreikius. Tuomet pasitarus kartu su organizatoriais bus atrinkta viena vieta, kurioje ir vyks konferencija.

logo-2-png.png
© 2010 KONFERENCIJŲ CENTRAS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt

Search