Straipsniai

Kokia yra konferencijų poroms nauda?

Poroms rengiamos konferencijos ar seminarai – tikrai gali padėti besipykstančioms poroms išsiaiškinti nesutarimus arba net išgelbėti byrančią santuoką. Konferencijos arba seminarai poroms yra rengiami kartą per savaitę arba mėnesį – tai priklauso nuo konferencijos organizatorių.

Kartais poroms užtenka nueiti į vieną seminarą ar konferenciją, kad jų santykių krizė išnyktų, tačiau dažniausiai poros perka pilną konferencijų poroms paketą, kurį sudaro tam tikras skaičius vyksiančių konferencijų, kuriose bus aptarinėjama šeimos, santykių tarp porų klausimai ir jų sprendimo būdai.
Porų dalyvavimo seminare nauda.
Pora turi tam tikrą laiką, niekam netrukdant, susitelkti tik ties savo santykių problemomis ir jas aptarti. Tai puiki galimybė aptarti įvairias smulkmenas, dėl kurių buvo pykstamasi – namų ruošos darbai, vaikų auklėjimas, draugai, laisvalaikis ir t.t. Konferencija suteikia unikalią progą poroms konstruktyviai ir atvirai aptarti savo santykių problemas, užuot ignoravę jas ir atidėlioję kitiems kartams. Dažniausiai, konferencijos kalbėtojas stengiasi padėti poroms, diskutuodamas įvairiomis santykių krizių temomis, kurios yra aktualios būtent toms poroms, kurios pasirinko šią konferenciją.
Žinojimas, kad tam tikru laiku pora galės išsakyti vienas kitam iškilusias santykių problemas ir aptarti problemų sprendimo būdus – abiems iš partnerių suteikia saugumo jausmą ir žinojimą, kad bet kokios atsiradusios kliūtys – bus aptariamos ir sprendžiamos, o ne ignoruojamos. Taigi, tai reiškia, kad sutuoktiniams nereikės vaikščioti tarsi minų lauke - nežinant kada gali „sprogti bomba“.
Vien pasirinkimas nueiti ir dalyvauti tokioje konferencijoje arba seminare – jau parodo, kad partneriai vertina savo santykius, vertina vienas kitą ir stengiasi juos išsaugoti. Pasiryžimas diskutuoti apie iškilusias problemas ir jas spręsti – parodo koks yra poros ryžtas ne tik atkurti savo santykius, bet ir juos puoselėti.

logo-2-png.png
© 2010 KONFERENCIJŲ CENTRAS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt

Search